Наші поради та статті

Підробки Аліло

Інтерактивні іграшки Аліло вже кілька років поспіль набирають обертів у світовому масштабі. А де популярний бренд, там і підробки. Давайте прикинемо ризики при покупці розумного зайчика Alilo.

Офіційний магазин Alilo

У нашому магазині ви можете купити офіційну продукцію бренду lelo. Всі інтерактивні іграшки у нас в асортименті адаптовані для українських споживачів. Розумні зайчики співають пісні і розповідають казки російською та українською мовами.

Ціна

Ціни на іграшки Alilo однакові у всіх авторизованих продавців, як наш магазин, Антошка, бі і так далі. Якщо ви бачите де-небудь в Україні ціни на Аліло нижче ніж у нас, це 100% недобросовісний продавець. Ви заощадите сто гривень, але коли ви включите іграшку, є великі шанси почути «ni hao», замість «Привіт». Крім того, ви позбавляєте себе 6 місяців гарантійного ремонту і подальшого обслуговування зайчика Alilo.

Коробка зайчика не російською мовою

Ви купили зайчика Alilo, але коробка не російською мовою. Просто відмовляйтеся від такої посилки. Це ненормально. Заєць не буде говорити російською та українською і таку іграшку не можна перепрошити і замінити контент.